KONST / Litografier / Färglitografi 8794598
nr 879 4598
Färglitografi
Curt Hilfon, monogramsign. CH, bladets mått: 3021
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 mars 2014
kl 20:46:26
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr
500 kr